COVID-19 kısıtlamaları nedeniyle ertelenmek durumunda kalan ön saha ziyaretlerine, Teknik Destek Ekibi uzmanlarımızca 13 Temmuz 2020 itibarıyle Balıkesir’de başlandı.

İlk olarak, Balıkesir Üniversitesi’ne gerçekleştirilen ziyarette, enerji verimliliği ve güneş enerjisi paneli olmak üzere üniversitenin iki projesi hakkında görüşüldü. Aynı gün, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin enerji verimliliği ve güneş enerjisi paneli (arazi) projeleri yerlerinde ziyaret edildi.

14 Temmuz’da ise Balıkesir’e bağlı Edremit Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleşti. Belediye başkanıyla görüşüldükten sonra, binalarının çatısına güneş enerjisi paneli kurmak isteyen belediyenin projesi incelendi.

Edremit Belediyesi

Edremit Belediyesi

Kırıkkale Üniversitesi’nin enerji verimliliği ve güneş enerjisi paneli projelerinin incelenmesi amacıyla 16 Temmuz tarihinde ön saha ziyareti gerçekleştirildi.

Kırıkkale Üniversitesi

20 Temmuz tarihinde ise Ufuk Üniversitesi’nin enerji verimliliği ve güneş enerjisi paneli projeleri için Teknik Destek Ekibi uzmanlarımız tarafından ön saha ziyareti yapıldı.

Ufuk Üniversitesi

22 Temmuz’da Teknik Destek Ekibi uzmanlarımız ön saha ziyaretleri için İzmir’e gittiler. Burada ilk olarak Bakırçay Üniversitesi’nin enerji verimliliği projesi incelendi. Aynı gün, Dokuz Eylül Üniversitesi’nin enerji verimliliği ve güneş enerjisi paneli projeleri için ön saha ziyaretleri yapıldı. Yine aynı gün, İzmir Demokrasi Üniversitesi’ne enerji verimliliği hakkında olan projelerini incelemek için ön saha ziyareti gerçekleştirildi.

27-28 Temmuz tarihlerinde, Teknik Destek Ekibi uzmanlarımızca ön saha ziyaretlerini gerçekleştirmek amacıyla İstanbul’a gidildi. Burada ilk olarak, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa’ya enerji verimliliği ve güneş enerjisi paneli projelerini incelemek amacıyla ziyarette bulunuldu. Aynı gün, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin enerji verimliliği ve rüzgar enerjisi santrali projeleri de incelendi.

28 Temmuz tarihinde ise, üç ayrı üniversiteye enerji verimliliği projelerini incelemek için ön saha ziyareti gerçekleştirildi.